TRENIRUOTĖS

Mūsų treniruotės ir užsiėmimai orientuoti į sąmoningą judesio atlikimą, dėmesio koncentraciją

bei savo kūno pojūčių stebėjimą. Siekiame, kad kiekvienas žmogus po treniruotės

ne tik jaustųsi tvirtesnis, laisvesnis fiziškai, tačiau ir būtų labiau atsipalaidavęs bei pailsėjęs emociškai.

KALANETIKA

Kalanetika - tai saugi, lėto tempo, žemo intensyvumo mankšta, padedanti formuoti liesą bei stiprų raumenyną, sutvirtinti giliuosius raumenis, koreguoti laikyseną. Ši mankšta viena efektyviausių priemonių sprendžiant dubens dugno problemas. Kalanetikos metodas sujungia gimnastikos, baleto ir jogos elementus.

JOGA

Tai tūkstančius metų praktikuojama sistema, apjungianti fizinius pratimus su dvasinėmis praktikomis. Pagrindinis jogos asanų (pozicijų) tikslas - kūno pusiausvyros kūrimas, ugdant jėgą, ištvermę ir lankstumą kartu. O pasitelkiant kvėpavimo pratimus bei meditacijų technikas, padedama kurti vidinę ramybę ir harmoniją.

PILATES

Pilates - tai lėto tempo, saugi mankšta giliesiems raumenims stiprinti. Šiais užsiėmimais gerinamas sąnarių mobilumas, raiščių elastingumas bei mažinamas raumenų disbalansas. Paskutiniu metu šis metodas plačiai taikomas reabilitacijoje po įvairių traumų, o ypatingai rekomenduojamas žmonėms, turintiems problemų su nugara.

BESILAUKIANČIŲ MANKŠTA

Ši mankšta skirta besilaukiančioms moterims, kad padėtų atsipalaiduoti, pagerintų bendrą savijautą, suteiktų energijos bei padėtų sustiprinti nugarą (nėštumo metu jai tenka didelis krūvis). Kiekvienos mankštos pabaigoje laukia 15 min. meditacija, kuri padės nurimti, atsipalaiduoti bei sustiprinti ryšį su laukiamu mažyliu.

BARRE

Barre - tai intensyvi treniruotė prie baleto atramų, kuri apjungia pilates, baleto, jogos ir funkcinių treniruočių elementus. Tai vienas populiariausių treniruočių metodų JAV ir Australijoje.

 

MAMA IR VAIKAS

Ši treniruotė skirta moterims po gimdymo, kad būtų lengviau atstatyti savo kūną bei jį sustiprinti. Galima dalyvauti su mažyliais. Rekomenduojama ne anksčiau nei praėjus 2 mėnesiams po gimdymo.

 

JOGA VAIKAMS

Tai žaidimų pagrindu paremta jogos praktika vaikams, kurios metu jogos asanos, kvėpavimo pratimai ir meditacija atliekami kiek netikėtai, labai žaismingai ir linksmai. Tai efektyvi treniruotė kūnui, puikios pratybos protui (dėmesio sukaupimas) ir atpalaiduojantis žaidimas vaikų emociniam pasauliui.